Realtime PCR Hizmeti


1984 yılında Kary Mullis isimli bir bilim insanı tarafından icat edilen polimeraz zincir reaksiyonu (PCR) yöntemi, bilim dünyasında devrim niteliğindeki gelişmelerden biri olarak kabul edilir. PCR ve benzeri gelişmeler sayesinde gen çeşitliliği ve genlerin kendi arasındaki etkileşimi hakkında birçok bilgi elde edilmiştir. PCR tekniğinin en çok kullanıldığı alanların başında mikrobiyoloji laboratuvarları gelir. Bu laboratuvarlarda pcr yöntemi sayesinde insanlarda çeşitli hastalıklara neden olan birçok mikrobun tespit edilmesi gerçekleştirilebilir.

DAHA FAZLA

 

DNA Dizi ve Fragman Analiz Hizmeti


DNA dizi analizleri ya da sekanslama; DNA birincil (temel) yapılarının belirlenmesinde kullanılan yöntemlerdir, DNA'nın nukleotid dizilerinin saptanması anlamına gelir. DNA dizi analizi, gen yapısı ve genetik kontrol mekanizmaları hakkında bir çok bilgi edinmemizi sağlamıştır.

DAHA FAZLA

 

ELİSA KİT/ ASSAY KİT/ LUMİNEX Hizmeti


Vulputate vulputate tempus nunc convallis egestas urna fringilla porta. Id tellus donec pulvinar non. Phasellus suspendisse porttitor quisque enim est eu leo. Phasellus vestibulum, facilisi magna in lectus venenatis enim. Et sed nunc ultrices aliquet condimentum aliquam accumsan, id. Sed morbi malesuada lorem in arcu massa nisi.

Pulvinar ipsum amet massa cursus viverra est arcu sed sollicitudin. Leo, tellus sed nam amet ultrices adipiscing urna. Bibendum netus tellus viverra mauris varius duis. Viverra ac a vel.

DAHA FAZLA