Molgen

Hakkımızda

Molgen Biyoteknoloji Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti. ailesi olarak Tıp ve Bilim camiası için 2011 Yılından beri hizmet vermekteyiz. Şirketimizin kuruluş amacı, dünyada Yaşam bilimleriyle ilgilenen araştırmacıların taleplerini karşılamak için öncü moleküler araçları keşfetmek, sizler için tedarik etmek ve sizlere hizmet sağlamaktır. Faaliyette bulunduğumuz sektörde kaliteli ürün skalamızla ve deneyimli satış ekibimizle siz değerli araştırmacıların beklentilerini en üst seviyede karşılamak birincil hedefimizdir. Ve bu sebeple kurmuş olduğumuz Ar-ge laboratuvarımızda Molgen Biyoteknoloji olarak alanında uzman ve deneyimli laboratuvar ekibimizle sizlere hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.

  • MolgenVİZYONUMUZ

    Vizyonumuz, yaşam bilimleri uzmanları için en iyi çalışma ortamını sağlamaktır. Önceliğimiz her zaman satış öncesi ve sonrası empati kurarak siz değerli kullanıcılarımızın memnuniyetini sağlamaktır. Tıp ve bilim için yenilikçi, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı deney kitleri, proteinler, antikorlar ve diğer araştırma araçları,hücre kültürü sarf malzemeleri ve laboratuvar araştırma malzemeleri sağlamayı amaçlıyoruz.
  • MolgenMİSYONUMUZ

    Misyonumuz, ortaklarımız için bir değer yaratmak ve siz değerli kullanıcılarımıza yenilikçi ve güvenilir çözümler sunmaktır. En değerli paydaşlarımızdan biri olan deneyimli çalışanlarımız ile birlikte koşulsuz kullanıcı memnuniyetini sağlamak, uluslararası kalite standartları çerçevesinde her gün en iyi ve doğru biçimde ilerlemek amacımızdır.